Makeup

Denní make-up

Tento styl líčení je, co se týká barevnosti nejjednodušší, nikoli technikou. Nejčastěji lze použít NUDE, v přírodních barvách, nebo jej sladit s oblečením ve světlejších odstínech pro hezčí pracovní den.    Pro krásný efekt postačí vyzdvihnout tu část obličeje, která je výraznější – velké oči, široké rty…

Foto make-up

Rádi byste uchovali vzpomínky? Vyzkoušejte můj make-up jen tak, nebo při fotografování svatby či jiné životní události. Bude Vám vzpomínkou po mnoho let, proč nevypadat sebevědoměji, než obvykle?

Svatební make-up

Svatební líčení by mělo dotvářet osobnost nevěsty a podtrhovat její krásu. Měl by být přirozený a nenucený, avšak viditelný na svatebních fotografiích. Pohled na ně Vám bude připomínat onen den po zbytek života.
Dbám na správném postupu nanášení jednotlivých složek líčení, který zaručuje trvanlivost celkového vzhledu.

Samozřejmostí je zkouška Svatebního make-upu, kde beru v potaz barevné ladění a celkovou atmosféru místa konání a především Vaši osobnost a názory, neboť tento typ make-upu je jiný, než který nosíte běžně.

Na přání vytvořím líčení pro svatebčany. A také je možno se dohodnout na úpravy make-upu během dne. Například při fotografování, po něm i během večerního programu.

 

Další práce